İş başvurusu seçme ve yerleştirme

İşe alım sürecinde FESLEĞEN olarak dikkat ettiğiniz hususlar nelerdir?

Aday seçme ve değerlendirme süreçlerimizde, işe alım kriterlerimizi sağlayan adaylarımızı yetkinliklerinin ve beklentilerinin aranılan pozisyon niteliklerine uygunluklarını değerlendirmek üzere mülakat sürecine dahil ediyoruz. Mülakat sürecine dahil olan adaylarımızın, pozisyona uygunluğu değerlendirileceğinden temel ve teknik yetkinliklerini, hedeflerini, beklentilerini, akademik ve sosyal özelliklerini doğru ve net bir şekilde ifade etmesini ve FESLEĞEN değerleri ile uyumlu olmasını bekliyoruz. Tecrübe ve deneyimlerinin yanı sıra sosyal açıdan da adaylarımızın kendilerini geliştirmeleri ve sürekli öğrenmeye açık olmaları da beklediğimiz diğer konular arasında yer almaktadır.

CV’de dikkat ettiğiniz noktalar neler, ne tavsiye edersiniz?

Açık, sade ve anlaşılır olması; akademik başarılarınızın, staj bilgilerinizin, katılmış olduğunuz projelerinizin, tecrübe ve deneyimlerinizin ve yürütmekte olduğunuz sosyal faaliyetlerinizin de özgeçmişinizde doğru bir şekilde yer alması faydalı olacaktır.

Hala sorularım varsa, kiminle konuşabilirim?

Eğer web sitesinde sorularınızın cevaplarına ulaşamıyorsanız, info@feslegen.com.tr  adresine sorularınızı dile getiren bir e-posta gönderebilirsiniz.

Bize Yazın

İletişim, Öneri ve Şikayet Formu

Sorularınızı, önerilerinizi ve şikayetlerinizi bize yazın, en kısa sürede cevaplayalım.